کاتالوگ الکترونیکی هوشمند در سایت

وبسایت ساخت کاتالوگ الکترونیکی یک ابزار قدرتمند برای تبدیل PDF به فرمت HTML5 برای پخش آسان در آیفون، گوشی های اندروید و مجلات دیجیتال است. با این نوع کاتالوگ دیجیتال به راحتی می‌توانید مجلات شگفت انگیزی با قابلیت های منحصر به فرد همراه با صدای زمینه و پادکست صفحه بسازید.

برای ساخت این مجلات نیازی به نرم افزاری نیست و تنها در سه مرحله می‌توانید چنین مجلاتی را ایجاد کنید. کافیست از فایلی که براتان ایمیل می‌شود به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنید، آنها را در وب سایت خود منتشر کنید ویا آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید یا در هارد دیسک و فلش ذخیره کنید.

کاتالوگ الکترونیکی
کاتالوگ الکترونیکی

می‌توان گفت این روش از نمایش محصولات بهترین بازدهی را نسبت به روش چاپی خواهد داشت. زیرا نه هزینه زیادی خواهد داشت و نه برای بروزرسانی اطلاعات ارسال مجدد به مشتریان نیاز خواهد بود. بررسی مزایای کاتالوگ الکترونیکی:

  • ساخت مجلات دیجیتال HTML5 از فرمت پی دی اف
  • قابلیت استفاده به صورت آنلاین و آفلاین
  • قابلیت اضافه کردن آرم و لوگوی شخصی شما
  • قابلیت انتشار در شبکه های اجتماعی
  • اضافه کردن متن، صدا، ویدئو و …

کاتالوگ الکترونیک چیست

این نوع کتابچه آنلاین به دو صورت تبدیل pdf به کتاب الکترونیکی ورق زن و امکان طراحی اختصاصی کاتالوگ الکترونیک با قابلیت افزودن منو، ویدئو و صدا و … است. برای سفارش نوع اول کافیست فرم سفارش زیر را پرنمایید و ویدئو آموزشی را جهت قرار دادن کاتالوگ دیجیتال در سایت خود مشاهده نمایید. جهت نیاز به طراحی کاتالوگ الکترونیکی با پشتیبانی در ارتباط باشید.

حتی می‌توانید مجله الکترونیک خودتان را بصورت آفلاین هم مشاهده کنید. اما برای استفاده بهتر پیشنهاد میکنیم با مشاهده آموزش ساخت کاتالوگ دیجیتال الکترونیکی در سایت خود این فایل را در لینک داخلی سایت خودتان قرار دهید.

جهت مشاهده نمونه کاتالوگ الکترونیکی کلیک نمایید.

ویدیو آموزشی استفاده از فایل:

فرم زیر را برای دریافت فایل پروژه تکمیل نمایید:

کاتالوگ الکترونیکی آنلاین

"*" indicates required fields

Accepted file types: pdf, Max. file size: 200 MB.
Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 10 MB.
Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 10 MB.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .