ساخت تصویر 360 درجه از محصول در سایت

از جمله مزایای این سرویس می‌توان به نمایش محصولات و تصاویر محصول به صورت چرخشی (360 درجه) در صفحه محصول، چرخش محصولات در صفحه محصول با ماوس و چرخش خودکار تصاویر، عرض و ارتفاع درون ماژول اشاره کرد.

این سرویس تقریباً برای همه فروشگاه ها مناسب است زیرا خرید آنلاین در سراسر جهان را شبیه سازی می‌کند. هنگامی که این ماژول را به وب سایت خود اضافه می‌کنید، به مشتریان خود این فرصت را می‌دهید تا محصولات شما را از هر طریق ممکن مشاهده کنند. سرویس ساخت تصویر 360 درجه محصولات ابزارهای لازم را برای مشاهده یک فایل سفارشی در 360 درجه فراهم می‌کند.

عکاسی سه بعدی محصولات بصورت چرخشی
ساخت تصویر 360 درجه از محصول

ویژگی های عکاسی 360 درجه محصول در سایت:

  • نمایش یکپارچه تصاویر کالا به صورت اتوماتیک و نمایش کالا از تمامی زوایا
  • قابلیت چرخش محصولات در صفحه محصول با موس
  • قابلیت چرخش محصولات در موبایل (به صورت لمسی)
  •  تعیین پهنا و ارتفاع در پیکربندی آیفرم

نمونه پروژه تصویر 360 درجه بهمراه لینک:

آموزش عکاسی 360 درجه از محصول

آموزش ساخت عکس 360 درجه با امکان چرخش محصول با حرکت موس ویا حرکت انگشت دست بر روی صفحه توسط کاتگرام امکان پذیر شده ست. کافیست مانند ویدئو آموزش عکاسی سه بعدی از محصولات تصاویر خود را از محصولتان گرفته و در آخر اسم فایل شماره از 0 تا تصویر پایانی نام گذاری کنید تا ترتیب رعایت شود.

بعد از آماده سازی تصاویر به داشبرد مدیریتی خود مراجعه کرده و نوع پروژه تصویر 360 درجه را انتخاب می‌کنید. تصاویر خود را در بخشی که نمایش داده می‌شود یکجا آپلود کنید. بعد از آپلود بر روی ثبت پروژه کلیک کرده و در کمتر از چند ثانیه پروژه خود را در داشبرد خواهید دید.

اگر میخواهید متن و دکمه انتقال به لینک خاصی را به پروژه اضافه کنید نوع پروژه را بر روی تصویر 360 درجه به همراه لینک قراردهید و بعد تصاویر را آپلود کنید. برای کاهش حجم تصاویر میتوانید در فتوشاپ از خروجی Export for web استفاده نمایید ویا از سایت Tinypng.com کمک بگیرید.

نمونه پروژه های نمایش محصول چرخشی

در این بخش تعدادی از پروژه های ساخته شده برای نمایش دور تا دور محصول توسط پروژه نماش 360 درجه محصولات را باهم مشاهده می‌نماییم: