کاتالوگ هوشمند همراه ویدئو و صدا

کاتگرام امکان ساخت کاتالوگ هوشمند را برای کابران فراهم نموده است. این نوع از کاتالوگ‌ها به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات خود را به صورت منظم و جذاب به مخاطبان خود ارائه دهید. با استفاده از این نوع کاتالوگ دیجیتالی، شما می‌توانید تصاویر، متن، و قیمت‌های محصولات خود را به راحتی در یک فایل منظم و زیبا جای دهید.

بنابراین، استفاده از یک کاتالوگ هوشمند نه تنها زمان شما را صرفه‌جوئی می‌کند بلکه به نحو قابل توجه در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلي شما نقش بسزایی دارد.

برای ساخت کاتالوگ هوشمند ابتدا بسته مورد نظر را خریداری کنید. سپس درخواست خود را در بخش پشتیبانی داشبرد ارسال کنید.

کاتالوگ هوشمند چیست

کاتالوگ هوشمند
کاتالوگ هوشمند

کاتالوگ هوشمند یک ابزار بسیار موثر واقعه کاربردی است که به شما امکان می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را به شیوه‌ای جذاب و دیدنی به مخاطبانتان معرفی کنید. این نوع کاتالوگ، با استفاده از تصاویر با کیفیت، متن‌های جذاب و طراحی حرفه‌ای، تاثیر بسزایی در جلب توجه و جذب مشتریان دارد. از آنجایی که در دنیای دیجیتال هستید، استفاده از چنین رسانه‌ای برای ارتقاء فعالیت‌های تجارت الکترونیک شما ضروری است.

این ابزار یک نوع سیستم است که از هوش مصنوعی برای بهبود تجربه خرید آنلاین استفاده می‌کند. این سیستم به کاربران کمک می‌کند تا محصولات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند و اطلاعات دقیق و مفیدی درباره محصولات و خدمات مختلف را در اختیارشان قرار دهد. از طریق تحلیل داده‌های جذابی که به کاربر نمایش داده می‌شود، کاتالوگ هوشمند به کاربران کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات خرید را بگیرند.

سفارش کاتالوگ دیجیتال

نمونه کاتالوگ هوشمند

شما می‌توانید محصولات و خدمات خود را به شکل جذاب و حرفه‌ای به مخاطبان خود معرفی کنید. این روش نه تنها زمان صرفه‌جویی می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند تا بازارپژوهش بهتر و جذاب تر بسازید.

با استفاده از چنین ابزار منحصر به فرد، شما قادر خواهید بود تاثیرگذارترین کاتالوگ را بسازید و به نحو احسن محصولات خود را به جامعه معاملات الکترونیک پخش نمایید.

برای مشاهده تعرفه ها و جزئیات ساخت کاتگرام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساخت کاتالوگ هوشمند آنلاین
ساخت کاتالوگ هوشمند آنلاین