کاتالوگ دیجیتال

پادکست توضیحات :

در وبسایت کاتگرام امکانی فراهم شده تا به ساده‌ترین شکل در کمتر از چند ثانیه کاتالوگ دیجیتال خود را آماده سازی نمایید. برای استفاده از این امکان فقط کافیست از قبل یک کاتالوگ pdf داشته باشید. بعد از ثبت نام در کاتگرام و انتخاب اشتراک بسته به حجم مورد نظر خود را بسازید. ابزار کاتالوگ دیجیتال کاتگرام برای تبدیل کاتالوگ‌های pdf به کاتالوگ‌های آنلاین با قابلیت نمایش لینک بصورت تمام صفحه در هر قسمت از سایت ویا سوشیال خود استفاده کنید.

کاتالوگ الکترونیکی بصورت لینک مستقیم دارای QR Code مخصوص هر پروژه و آیفرم برای قرارگیری در هرسایت دیگر، این ابزار برای انواع کسب و کار ویا سیستم های تبلیغاتی بسیار پر بازده و در دسترس است.

تبدیل کاتالوگ pdf به دیجیتال

با ابزار آنلاین کاتگرام زیر پنج ثانیه کاتالوگ های pdf خود را به کاتالوگ دیجیتال pdf تبدیل کنید و لینک قابل انتشار پروژه خود را دریافت نمایید. این لینک برای همیشه مخصوص کاتالوگ شماست می‌توانید آن را برای مشتریان خود در سوشیال ارسال نمایید. همچنین می‌توانید از کاتالوگ‌های دیجیتال خود در سایت شخصی و شرکتی استفاده نمایید. بصورتی که انگار این قابلیت مطلق به وبسایت خود شماست.

کاتالوگ دیجیتال
کاتالوگ دیجیتال

سایز هرکاتالوگی که از طریق تبدیل پی دی اف به کتاب ورق زن آنلاین شده است قابل تنظیم است تا بتوانید در جای دقیق و درستی از آن استفاده نمایید.

کاتالوگ دیجیتال چیست

کاتالوگ دیجیتال یک ابزار بسیار مهم در دنیای امروزی است که به شما کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را بهتر معرفی کنید. با استفاده از این روش، شما قادر خواهید بود تصاویر، توضیحات، و جزئیات فنی محصولات خود را به صورت زیبا و جذاب نشان دهید.

این ابزار نه تنها به شما کمک می‌کند تا بازار هدف خود را بهتر شناسایی کنید، همچنین باعث افزایش فروش و جذب مشتریان جدید نیز خواهد شد. حضور آنلاین و استفاده از کاتالوگ دیجیتال در حال حاظر یک گام نوین لازم در هر کسب و کار است.

نمونه کاتالوگ دیجیتال

نمونه‌های کاتگرام های تبدیل شده pdf به کاتالوگ دیجیتال که کاربران عزیز ایجاد کرده اند را مشاهده خواهید کرد. کاتالوگ‌های شما در داشبرد مدیریتی قابل نمایش است برای اینکه بتوانید از آنها ویترین آنلاین بسازید و در اینترنت منتشر نمایید. کافیست با پشتیبانی در ارتباط باشید. برای کاتالوگ‌های انگلیسی جهت نیاز ورق خوردن چپ به راست برای کاتالوگ های انگلیسی از پشتیبانی کمک بگیرید.

برای مشاهده تعرفه ها و جزئیات بسته های کاتگرام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

امکان لینک گذاری در صفحات و ساخت call to action

می‌توانید با کلیک بر روی لینک وب سایت در هر صفحه از کاتالوگ هوشمند به وب سایت آن مجموعه بروید. بنابراین این امکان را بوجود خواهید آورد که مخاطب در مورد آن برند بیشتر بداند. روی ایمیل کلیک کنید و متن درخواستی را برای نوشتن و ایجاد ارتباط با مجموعه مورد نظر ارسال کنید. یا با کلیک بر روی شماره تلفن شرکت به گفتگو با آنها بپیوندید.
فرصت دیگری که به شما ارائه می‌شود این است که با به اشتراک گذاشتن افکار خود، کلیک کردن و رفتن به شبکه اجتماعی با آنها ارتباط نزدیک برقرار کنید.

البته در این نسخه نیاز هست تا این لینک گذاری‌ها در فایل pdf از قبل ایجاد شده باشد. این کار را به راحتی قبل از ذخیره کردن فایل ورد می‌توانید ایجاد کنید. ویا اگر از فتوشاپ استفاده می‌کنید خروجی تصاویر را یکبار در ورد لینک دهی کنید و بعد خروجی pdf بگیرید.

سفارش کاتالوگ دیجیتال

مزیت‌های کاتالوگ آنلاین

این روز ها کاتالوگ های کاغذی تنها در دفاتر قابل استفاده است. در کنار هزینه‌های چاپ بسیار بالا رفته است و با توجه به پیشرفت مارکتینگ در سوشیال قابل استفاده نیستند. با تبدیل این نوع کاتالوگهای کاغذی به دیجیتالی اولین قدم در ورود به دنیای مارکتینگ مدرن را با کمترین هزینه تجزبه خواهید نمود.

استفاده از کاتالوگ های آنلاین می‌تواند به شما کمک زیادی در تبلیغات و بازاریابی محصولات شما بکند. با استفاده از آنها، شما می‌توانید به راحتی و به شکل جذاب، اطلاعات و تصاویر مربوط به محصولات خود را به مخاطبان ارائه دهید.

ابزار کاتالوگ هوشمند کاتگرام را امتحان کنید :